Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
Goed bewerkbaar koper-nikkelbuis C70600 met aangepaste lengte
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
| Grootte: | aangepast |
Kopernikel 90/10 gesmeed Fittings C70600 Socket / Weld / Threaded Copper Nickel Elbow
| Customized: | Customized support |
|---|---|
| Thickness: | SCH20 |
| Weight: | 0.2 lbs |
Koperen nikkelsweishalsflens C71500 ANSI B16.5 Corrosiebestendig
| Product name: | De Flens van het kopernikkel |
|---|---|
| Speciale functies: | Weerstand tegen corrosie |
| Norm van uitvoering: | HG/T20592-2009 |
Gefabriceerde gelaste koperen-nikkel-elleboogbuis voor langdurige werking
| Pressure: | High Pressure |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Surface Treatment: | Polishing |
Flanken van koperen nikkel met zwarte verf - standaard DIN-druk 150 300 600 900 1500 500
| Type verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| MOQ: | 200 kg |
| materiaal: | Kopernikkel |
1 - 48' koper-nikkelbuis SCH40 C70600 Ronde rechte buis aangepaste wanddikte
| Toepassing: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | Op maat |
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
Polijst koper-nikkelelleboog met JIS-standaard voor industriële leidingsystemen
| Thickness: | Customized |
|---|---|
| Pressure: | High Pressure |
| Shape: | Elbow |
Hoog - het Nikkelpijp 20mm van het kwaliteitsc62300 99% Zuivere Koper de 25mm Vierkante Pijp van het het Kopernikkel van het Messingskoper Tube1/2mm 2mm
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Toepassing: | Waterbuis |
| Materiaal: | Cu Min 99,90% |
Gesolde verbinding voor koper nikkel elleboog met aangepaste
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Toepassing: | pijpmontage |
| Dikte: | Op maat |
1/4 inch roestvrijstalen dubbele compressie socket las kruis Klasse 2000/3000
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Drukclassificatie: | 150 PSI |
| Eindtype: | Vrouwelijk |

