Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
CuNi 9010 Gelijke Dwars van het het Kopernikkel van de Pijpmontage ANSI B16.9 rechtstreeks 2“ SCH40
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| Grootte: | 2" SCH40 |
C70600 ANSI B16.9 Dwarspijpmontage rechtstreeks 2“ SCH40 Buttweld
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| Grootte: | 2" SCH40 |
1/4 inch roestvrijstalen dubbele compressie socket las kruis Klasse 2000/3000
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Drukclassificatie: | 150 PSI |
| Eindtype: | Vrouwelijk |
ASME B16.11 RVS 4-weg lasdwarspijpfitting 3/4" aftakking
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Standaard: | ASTM A403 |
| Thread pitch: | 14 TPI |
Het Koolstofstaal A105 van ASME B16.9 leidt het Dwars Naadloze Gelijke Kruis van Sch40 door buizen Sch80 Sch160
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Naleving van normen: | ASTM A182 |
| Type: | Gelijkwaardig |
Roestvrij staal vrouwelijke draad kruisverbindingspijp, geschikt voor brandstof olie water gasleiding
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Productieproces: | Gesmeed |
| gewicht: | 0,5 kg |
C70600 90/10 Koper Nikkel Kruisstuk Leidingfitting ANSI B16.9 1/2"-4" Industrieel
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Type: | Gelijkwaardig |
| Drukvast: | 3000 psi |
ASME B16.9 A105 Koolstofstaal Gelijk Kruis, Naadloos, Sch40/Sch80/Sch160
| Productnaam: | Dwarspijpmontage |
|---|---|
| Verbinding: | Met schroefdraad |
| Eenvoudig te installeren: | Ja |
1/2" ANSI B16.9 Rechte SCH80 Buttweld Pipe Fitting Cross Pipe Fitting
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| grootte: | 2" SCH40 |
De ideale keuze voor loodgietersystemen
| De Grootte van de Beëindigenverbinding: | 1/2 |
|---|---|
| Gevel: | Tabel 40 |
| Grootte: | 1/2 |

