Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 3000 copper nickel fittings ] bij elkaar passen 162 producten.
Hoogdrukverminder 3000 Psi 2 verbindingen 0,3 lbs koper en nikkel maat
| Beëindigenverbinding: | NPT |
|---|---|
| Grootte: | 1/2 |
| Bepaling van de druk: | 3000 Psi |
2023 Hoogwaardige koperen en nikkelreductie-installaties - 1,5 in hoogte en 2,5 in lengte
| Einde drukclassificatie: | 3000 Psi |
|---|---|
| Lange: | 2,5 binnen |
| Bepaling van de druk: | 3000 Psi |
CNC van de het uitsteekselprecisie van het draadkoper montage van de Mechanisch gedeelte de Gietende pijp
| Naam: | Ingepast Uitsteeksel |
|---|---|
| Materiaal: | messing |
| Grootte: | Aangepast |
Ingepaste de Schakelaar van de messingspijp het Passen van de montage van het de elleboogt-stuk van de koperpijp
| Naam: | Ongelijke T-stuk met schroefdraad |
|---|---|
| Materiaal: | C71500 |
| Grootte: | 4 "X3" of Aangepast |
DIN 86088 Kopernickelbuizen C70600 CuNi 9010
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Standard Of Execution: | HG/T20592-2009 |
| Pressure Rating: | 3000 PSI |
Metalen Butt Welding Pipe Fittings Koper Nickel Stub End ASTM B363 WPT2 MSS Type a Short Pattern Alloy Fittings
| Compatibility: | Compatible with Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Pressure Rating: | 150 lbs |
| Size: | 1/2 inch |
Metalen staalbuizen van grote afmetingen B366 WPNIC11
| Color: | Silver |
|---|---|
| Temperature Range: | -20°C to 150°C |
| Surface Treatment: | Polished |
Efficiënte reductie met lichtgewicht en duurzaam vrouwelijk reducer, geschikt voor achterste lassen, nikkel en koper
| Grootte: | 1/2 |
|---|---|
| Materiaal: | Nikkel/koper |
| Gewicht: | 0,3 Pond |
2 van de het Uitsteekselmontage van " X1“ 2.5mm UNS C70600 Swage Gesmeed het Kopernikkel
| Naam: | Gestuikte tepel |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| Grootte: | 2 "X 1" of Aangepast |
1/2 End Size Carbon Steel Pipe Reducer - Geschikt voor koper en nikkel
| Temperatuurbepaling: | 400°F |
|---|---|
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Hoogte: | 1.5 In |

