Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ b16 9 equal tee pipe fitting ] bij elkaar passen 216 producten.
ASTM B16.9 C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Graden Stomplas (BW) Koper Nikkel Elleboog
| Product: | Koper-nikkel-elleboog |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Smeden |
| Oppervlak: | verfbespuiting |
Kopernikel 90/10 gesmeed Fittings C70600 Socket / Weld / Threaded Copper Nickel Elbow
| Customized: | Customized support |
|---|---|
| Thickness: | SCH20 |
| Weight: | 0.2 lbs |
Achtersteelsweisstukken C70600 CuNi 9010 ELBOW BW LR 45/90 Deg koper nikkel Elbow
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Materiaal: | Kopernikkel 9010 |
| Verpakking Details: | Vouw-houten Geval |
Draad Vernikkeld Messing 1/8 Duim Vrouwelijk Verminderend T
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
5659S-2016 15-5PH Elleboog 90° 45° Op maat gemaakt 90/10 70/30 Kopernikel
| Leidingkracht: | Hoog |
|---|---|
| Verpakking: | Houten behuizing |
| Type van de aansluiting: | Beëindigenglb |
BEDRIEG Reductiemiddelenc70600 2x1.5“ STD Concentrisch Zonderling Reductiemiddel
| Vorm: | Conentrisch |
|---|---|
| Prijstermijn: | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Pakket: | Standaard zeewaardig exportpakket of zoals vereist |
Het Naadloze Gelaste Concentrische Zonderlinge Reductiemiddel EEMUA 146 C7060x-Kopernikkel 9010 C70600 van de CuNielleboog
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Techniek: | Casting |
| Op maat: | Op maat gemaakte ondersteuning |
METAL Stub Eind gebruik met Lap Joint Flange SS304 Stub Weld Bevel Eind van de mouw
| Temperature Range: | -20°F to 400°F |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Pressure Rating: | 150 lbs |
Koperen nikkel lap joint stub eind lang / kort patroon gelast met flens tepel
| Features: | High Strength, Corrosion Resistance, Easy Installation |
|---|---|
| Size: | 4 |
| Packing: | Standard Packing |
Metalen koperen stub-eind SS321 Korte lengte Mss Sp-43 Type A Bevel Ends
| Corrosion Resistance: | High |
|---|---|
| Packing: | Standard Packing |
| End Type: | Butt Weld, Socket Weld, Threaded |

