Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
Van de het koper-Nikkel van ISO 9001 de Verklaarde Aangepaste Montage Legeringsbuis
| Lengte: | Aangepast |
|---|---|
| Norm: | ASTM B111, ASTM B466, ASTM B467, ASTM B468, ASTM B469 |
| Materiaal: | Kopernikkel |
Standaard kopernikelstaaf 6 mm tot 200 mm ASTM / ASME SB 111 UNS C70600 Cu-Ni 90/10
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
|---|---|
| Material Grade: | Cu-Ni 90/10 |
| Form: | Bar, Rod, Wire |
Gepersonaliseerde C70600 / 71500 30/70 Koper Nickel Reducing Tee DIN20-600 SCH30 SCH40 3/4 "-30"
| Naam van het product: | Koper-nikkelflens Geschikt voor druk, nektestpapiertemperatuur en overstromingsinstelling Hoge geleg |
|---|---|
| Productsoort: | Cooper Nickel Tee Reductie Tee |
| Grootte: | 3/4 "-30" |
Gepersonaliseerde koperen nikkel-gelijke tee DIN20-600 SCH20- SCH40 3/4 "-30"
| Naam van het product: | Koper-nikkelflens Geschikt voor druk, nektestpapiertemperatuur en overstromingsinstelling Hoge geleg |
|---|---|
| Productsoort: | Cooper Nickel Tee Gelijke Tee |
| Grootte: | 3/4 "-30" |
Op maat gemaakte koperen-nikkel-elleboog smeden voor een superieure kwaliteit
| Verbinding: | Gelast |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |
| Productnaam: | De Elleboog van het kopernikkel |
Op maat gemaakte koperen-nikkel-elleboogfitting - betrouwbaar voor hogedruktoepassingen
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
|---|---|
| Vorm: | Elleboog |
| Pakket: | Houten behuizing |
Op maat gemaakte koper-nikkel-elleboogpijp-invoeging smeedtechnologie kont lassen stopcontact lassen met draad
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Kopernikkel |
| Vorm: | Elleboog |
Aanpasbaar polijst koper nikkel elleboog met gelaste verbinding
| Verbinding: | Gelast |
|---|---|
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
| Dikte: | Op maat |
Hoogdruk koper-nikkel-elleboogfitting - verkrijgbaar in MOQ 1 stuk
| Vorm: | Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | Kopernikkel |
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
Gesolde verbindingspoelende koper-nikkelelleboog voor verschillende toepassingen
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |

