-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
CHINEES van het het Kopernikkel van ERLI Stevige van de Draad Naakte Cuni de Legeringsspoel
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | METAL |
| Certificering | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Modelnummer | Fittingen voor stuiklassen |
| Min. bestelaantal | 1 stks |
| Prijs | Depending on quantity |
| Verpakking Details | Standaard exporteren zeewaardige verpakking |
| Levertijd | 25-30 dagen afhankelijk van hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 3,0000pcs per maand |
| Productnaam | Koperdraad | Plaats van herkomst | China |
|---|---|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar | Levertijd | 20-35 dagen |
| Type | draad | Sollicitatie | Verwarming, verwarmingssysteem en huishoudelijke elektrische apparaten, medisch, weerstandstoepassin |
| Dirigenttype | Solide, anders | Materiaal geleider | Koper, CuNi. |
| Markeren | koperen en nikkeldraad spoel,kaal Cuni-draad,Koper nikkellegering draad |
||
Koperen weerstandsdraad Bare Cuni Alloy Spool SINO ERLI Solid Copper Nickel Wire
Over koperen nikkeldraad
China METAL produceert koperen-nikkel draden van hoge weerstand in verschillende verhoudingen van Cu tot Ni, zowel gesneden tot rechte lengtes als in spoelen.met een diameter van 13 mm tot 2 mm met strikte toleranties en alfa-waarden (geleidende weerstand) voor toepassingen zoals gasdetectie en thermometrische toleranties. Typische en aangepaste verpakkingen zijn beschikbaar. Vraag een offerte hierboven om prijsinformatie te ontvangen op basis van uw specificaties.
Synoniemen van koperen nikkeldraad
Cupro Nickeldraad, Cupronickeldraad, Nickel-Koperdraad, 80-20 koper-nikeldraad, 90-10 koper-nikeldraad, 70-30 koper-nikeldraad, Resistance Alloy draad, Constantan draad, Hecnum draad, CuNi44,Telconstan-draad, Eureka, Advance, Ferry, koper, met nikkel gecompliceerd (1:1), Cu:Ni 55:45, Cuprothal, Manganine, koper nikkel 6, legering 60
Eigenschappen van kopernikkeldraad (theoretisch)
| Samengestelde formule | CuNi |
|---|---|
| Moleculair gewicht | 122.239 g/mol |
| Uiterlijk | metalen draad |
| Smeltepunt | 2031-2255 °F |
| Kookpunt | N/A |
| Dichtheid | 80,5-8,95 g/cm3 |
| Oplosbaarheid in H2O | N/A |
| Elektrische weerstand | 3.8 x 10-8Omm |
| Verwarming van fusie | 220-240 kJ/kg |
| Poisson's ratio | 0.34-0.35 |
| Treksterkte | 267-624 MPa |
| Thermische expansie | 16-17 W/m·K |
| Young's Modulus | 120 tot en met 126 |
| Precieze massa | 1200,865 g/mol |
| Mono-isotopische massa | 1200,865 g/mol |
Kopernikkeldraad Gezondheids- en veiligheidsinformatie
| Signalwoord | Gevaar |
|---|---|
| Gevaarverklaringen | H317-H351-H372 |
| Gevaarcodes | Xn, Xi |
| Voorzorgsverklaringen | P260-P201-P280-P363-P405-P501a |
| Risicocodes | N/A |
| Veiligheidsverklaringen | N/A |
| Vervoersinformatie | Niet-HVV voor alle vervoerswijzen |
| GHS-pictogrammen |
|
Chemische identificatoren
| Lineaire formule | Cu-Ni |
|---|---|
| MDL-nummer | MFCD00801098 |
| EG-nr. | N/A |
| Pubchem CID | 9793750 |
| IUPAC-naam | koper; nikkel |
| Glimlach | [Ni] [Cu] |
| InchI-identificator | InCHI=1S/Cu.Ni |
| Inch Sleutel | Ik heb geen idee. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

