-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
CuMn12Ni2 platte koperen-nikkel-manganin-legeringsdraad voor elektrische instrumenten
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | METAL |
| Certificering | SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Modelnummer | De Draad van het kopernikkel |
| Min. bestelaantal | 1 stks |
| Prijs | Depending on quantity |
| Verpakking Details | Standaard exporteren zeewaardige verpakking |
| Levertijd | 25-30 dagen afhankelijk van hoeveelheid |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 3,0000pcs per maand |
| Productnaam | De Draad van het kopernikkel | Dirigenttype | Solide, anders |
|---|---|---|---|
| Draaddiameter | 0.1 mm-10 mm | Steekproef | Beschikbaar |
| verpakking | Spoel, spoel of snijlengte | Thermische geleidbaarheid | 0,08cal/cm·s·°C |
| Corrosiebestendigheid | Hoog | Corrosiebestendigheid | Uitstekend |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -200°C tot 300°C | Treksterkte | 350 - 600 MPa |
| Materiaal geleider | Koper, CuNi. | Verlenging | ≥ 25% |
| Oppervlakteafwerking | Kaal / Vertind / Verzilverd | Treksterkte | ≥ 500 MPa |
| Elektrische geleidbaarheid | 5% IACS | Standaardnaleving | ASTM B466, ASTM B127 |
| Markeren | CuMn12Ni2 koperen-nikkel legeringsdraad,met een breedte van niet meer dan 50 mm,plat koperen nikkeldraad met garantie |
||
CuMn12Ni2 Platte Koper Nikkel Manganine Draad voor Elektrische Instrumenten
CuMn12Ni2 platte draad is een soort normaal manganine koper-nikkel legering weerstandsmateriaal met stabiele weerstand, lage weerstandstemperatuurcoëfficiënt en uitstekende thermo-elektrische prestaties. Het heeft een goede ductiliteit, corrosiebestendigheid en langdurige stabiliteit, veel gebruikt in precisieweerstanden, shunts, instrumentcomponenten, rheostaten en elektrische regelapparatuur. De platte vorm zorgt voor een uniforme stroomverdeling en eenvoudig wikkelen en vormen. Aangepaste dikte, breedte en lengte zijn verkrijgbaar volgens de eisen van de klant.
Koper Nikkel Draad Synoniemen
Cupro Nikkel draad, Cupronikkel draad, Nikkel-Koper draad, 80-20 koper nikkel draad, 90-10 koper nikkel, 70-30 Koper-Nikkel draad, Weerstand Legering draad, Constantan draad, Hecnum draad, CuNi44, Telconstan draad, Eureka, Advance, Ferry, Koper, verb. met nikkel (1:1), Cu:Ni 55:45, Cuprothal, Manganina, Koper nikkel 6, Legering 60
NIKKEL DRAAD VOORDELEN
Nikkel draad biedt de volgende voordelen voor elke toepassing.
- Corrosiebestendigheid
- Hoge-temperatuurbestendigheid
- Elektrische geleidbaarheid
- Oxidatiebestendigheid, vooral in zout water
- Zuur-, alkali- en droge gasbestendigheid
- Uitstekende ductiliteit
- Uitzonderlijke mechanische sterkte
Koper Nikkel Draad Eigenschappen (Theoretisch)
| Verbindingsformule | CuNi |
|---|---|
| Molecuulgewicht | 122.239 g/mol |
| Uiterlijk | Metaaldraad |
| Smeltpunt | 2031-2255 °F |
| Kookpunt | N.v.t. |
| Dichtheid | 8.5-8.95 g/cm3 |
| Oplosbaarheid in H2O | N.v.t. |
| Elektrische Weerstand | 3.8 x 10-8 Ω·m |
| Smeltwarmte | 220-240 kJ/kg |
| Poissons Ratio | 0.34-0.35 |
| Treksterkte | 267-624 MPa |
| Thermische uitzetting | 16-17 W/m·K |
| Young's Modulus | 120-126 |
| Exacte Massa | 120.865 g/mol |
| Monoisotopische Massa | 120.865 g/mol |
Koper Nikkel Draad Gezondheid & Veiligheidsinformatie
| Signaalwoord | Gevaar |
|---|---|
| Gevarenaanduidingen | H317-H351-H372 |
| Gevarencodes | Xn, Xi |
| Voorzorgsmaatregelen | P260-P201-P280-P363-P405-P501a |
| Risicocodes | N.v.t. |
| Veiligheidsaanduidingen | N.v.t. |
| Transportinformatie | NIET GEVAARLIJK voor alle transportwijzen |
| GHS Pictogrammen |
|
Chemische Identificaties
| Lineaire Formule | Cu-Ni |
|---|---|
| MDL Nummer | MFCD00801098 |
| EG Nr. | N.v.t. |
| Pubchem CID | 9793750 |
| IUPAC Naam | koper; nikkel |
| SMILES | [Ni].[Cu] |
| InchI Identifier | InChI=1S/Cu.Ni |
| InchI Key | YOCUPQPZWBBYIX-UHFFFAOYSA-N |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

