Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
20 bar 45 Graadelleboog EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Productnaam: | 45 LR Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Het Nikkelelleboog EEMUA 146 SEC.1 4“ UNS 70600 El 90 LR van het 16 Barkoper
| Productnaam: | 90 LR-elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Kopernikkel 90 GraadStuiklas 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3“ 9010
| Productnaam: | Elleboog 90 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
1.5D de Elleboog EEMUA 146 SEC.1 6“ 3.5mm 9010 van het kopernikkel
| Productnaam: | Elleboog 90 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
SR 1.0D 45 Graadelleboog EEMUA 146 SEC.1 3“ 2.5mm Cuni 9010
| Productnaam: | 45 elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
CUNI-de Montageelleboog C70600 45/90/180 van de Graad staalpijp“ Naadloze Elleboog 1 - 24
| Productnaam: | Elleboog 90 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
Professionele koper-nikkelelleboog voor toepassingen op het gebied van de installatie van buizen
| vorm: | Ellebogen |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Pakket: | Houten behuizing |
De industriële de Elleboogmontage ISO van het rangnikkel verklaarde Chemische Weerstand Productieinstallaties de Las van de 45 Graadcontactdoos
| Productnaam: | 90 LR Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 71500 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
C71640 Kopernikel Elleboog 45 graden Korte straal 1/2 " SCH 10S Achtersteel lassen
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Naam van het product: | Elleboog |
Duurzame koperen nikkelelleboog met ANSI-standaard voor buisverbindingen
| Druk: | Hoge druk |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuk |
| Dikte: | Op maat |

