Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
Automobiele industrie Kopernickelbuizen, glad oppervlak en hoge treksterkte
| Productnaam: | Koper-nikkel pijp |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -200°C tot 400°C |
| Dikte: | Ongeveer 8,9 g/cm³ |
1/2 inch 24 inch diameter koper nikkel buis 600 druk voor toepassingen
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Diameter: | 1/2 inch - 24 inch |
| Treksterkte: | Hoog |
Glanz oppervlak en hoge treksterkte koper-nikkelbuizen voor de automobielindustrie
| Oppervlakte: | Glanz |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | Tot 1000 psi |
| Verpakking: | Pallet, Houten Geval |
C71500 70/30 Ronde koper-nikkelbuis DN15-DN1200 naadloze CUNI-buis
| Graad: | EEMUA 144 |
|---|---|
| Type: | SMLS-Pijp |
| van legering of niet: | legering |
ASTM B466 CuNi 90/10 3/8 inch dunne wand koper nikkel warmtewisselaar buis maat
| Productnaam: | Koper-nikkel pijp |
|---|---|
| diam: | 3mm-800mm/custom |
| Treksterkte: | Hoog |
Kopernikkelbuis CUNI 90/10 ASTM B111 C70600 C71500 Grote diameter naadloos
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Naam van het product: | De Pijp van het kopernikkel |
| Verbinding: | Schommelingen |
UNS C70600/C71500 koper-nikkelbuis met uitstekende corrosiebestendigheid
| Productnaam: | Koper-nikkel pijp |
|---|---|
| Opbrengststerkte: | Hoog |
| Vorm: | Ronde, vierkant, rechthoek |
UNS C70600 UNS C71500 naadloos koper-nikkelbuis ASTM B466 Hoge corrosiebestendigheid
| Productnaam: | Koper-nikkel pijp |
|---|---|
| Hittehandelbaarheid: | Goed |
| Oppervlakteafwerking: | Glad, gebeitst en geolied |
ASTM B466 UNS C70600 koper-nikkelpijpleiding voor toepassingen met hoge prestaties
| Trefwoord: | De Montage van koperpijpen |
|---|---|
| hoofdcode: | vierkant |
| Corrosiebestendigheid: | Hoge weerstand tegen zeewater en industriële corrosie |
Kopernikkelbuis naadloos 6" SCH40 Kopernikkelbuis C70600 C71500 C12200
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2“ - 48“ |
| Naam van het product: | De Pijp van het kopernikkel |

