Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
CuNi 7030 Cupro-Nikkelbuizenstelsel ASME SB466 UNS C71500
| Productnaam: | Koperen nikkel buis |
|---|---|
| Producttype: | Rechte Koperpijp |
| Materiaal: | Koper Nikkel |
7030 de Buisc71500 ASTM B466 SMLS Buizenstelsel 3-1/2“ OD X .095 Lucht Conditionering van het Kopernikkel
| Productnaam: | Koperen nikkel buis |
|---|---|
| Producttype: | Ronde Buis |
| Verlenging (≥ %): | 40% |
C70600 de Buis CuNi 9010 OD 19.05mm 2.1mm van de Koperlegering
| Productnaam: | CuNi 9010 buis |
|---|---|
| Grootte: | 19,05 mm |
| Plaats van herkomst | China |
Op maat gemaakte 20 mm- 75 mm koperbuis van beste kwaliteit B444 SB 111 BS 2871 70/30 kopernikelbuizen
| Type: | Rechte Koperpijp |
|---|---|
| Naam van het product: | De Buis van het kopernikkel |
| Toepassing: | Waterbuis |
20mm de Buizen van 75mm 90/10 Kopernikkel/ASME-Sb 111 BS 2871
| Type: | Rechte Koperpijp |
|---|---|
| Productnaam: | De Buis van het kopernikkel |
| Toepassing: | Waterbuis |
1 - 48' koper-nikkelbuis SCH40 C70600 Ronde rechte buis aangepaste wanddikte
| Toepassing: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | Op maat |
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
METAL ASTM B111 6" SCH40 CUNI 90/10 C70600 C71500 buis koper nikkel naadloos stalen buis
| Smeltpunt: | 1100-1145°C |
|---|---|
| Elongation: | Medium |
| Warmtegeleidbaarheid: | Hoog |
ASTM B466 geanodiseerde koper-nikkelbuis, verpakt op pallet, voldoet aan de eisen van de klant
| Productnaam: | Koper-nikkelbuis |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
| Buitendiame: | 6 tot en met 8 mm |
ASTM B466 Koper-nikkel buis op maat met een tolerantie van ±0,1 mm voor toepassingen met hoge precisie
| Productnaam: | Koper-nikkelbuis |
|---|---|
| Dikte: | 0,5-100 mm |
| Maat: | Aangepast |
Aanpasbare koperen-nikkelbuizen met ASTM-normen ISO-certificering
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Vorm: | Buis |

