Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
Nikkellegering Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Buisproductie
| Kracht van de opbrengst: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Sleutelwoord: | De Montage van koperpijpen |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Nikkellegering Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Buisproductie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Vorm: | Rond |
| Tolerantie: | Op maat |
Metalen naadloze staaf C70600 90/10 Koper Nickel CuNi Hoogtemperatuur Hoogdruk
| Specificatie: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
|---|---|
| Samenstelling: | 90% koper, 10% nikkel |
| Dichtheid: | 80,94 g/cm3 |
Hoogwaardige koperbuis koperbalk pannenkoek spoel airconditioner koperbuizen en -toebehoren
| Diameter: | 1/4 inch |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | Cu-Ni 90/10 |
| Dag: | 3mm-800mm/custom |
Metalen vierkant ronde balk ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Tolerance: | Customizable |
|---|---|
| Warranty: | 1 year |
| Material: | Copper Nickel |
C70100 70/30 90/10 Koperstaaf voor koeling
| Oppervlakte: | Standaard |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 275 N/mm2 (min) |
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
Het Nikkelbar 3000mm koper-Nikkel Legering Rod Hot Rolled Polished van het C71300cuni25 Koper
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Grootte: | Een halve duim tot 48. |
| Naam van het product: | De Bar van het kopernikkel |
1/2 Hard 1/4 Hard 1/8 Hard 99,9% Puur Koper Ronde Staaf Gegooid Rode Koperstaaf Voor Industrieel Gebruik
| Toepassing: | Bar |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | Cu-Ni 90/10 |
| Magnetische eigenschappen: | niet-magnetische |
Cu Ni 90/10 Koper Nickel Bar Rod Draad Verscheidene vormen Lengten ASTM Standard Helder Matte Afwerking
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
|---|---|
| Vorm: | Hexagonale ronde, vierkant, |
| Formulier: | Bar, Rod, Draad |
Treksterkte Koper Nickel Bar Cu Ni 90/10 Staven HB 90 Hardheid voor maximale duurzaamheid
| Hardheid: | HB 90 (maximaal) |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
| Smeltepunt: | 1350 °C (2460 °F) |

