Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
Interne draadpijpkapadapter voor veilig afdichten en lekpreventie onder hoge druk
| Size: | 1/2 inch |
|---|---|
| Eindmaat: | 1/2 |
| Compatibility: | For use with other threaded fittings |
Koperen nikkelfittings buiskap voor hogedruk loodgieters en industriële toepassingen
| Features: | Corrosion Resistant |
|---|---|
| Standard: | EEMUA 146 SEC.2 |
| Installation Method: | Screw |
Geweld koperen nikkelconnector Adapter eindkap buisbehoren
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Productnaam: | Pijp GLB |
| Verbinding: | verwarming |
Draadpijp Hex hoofd Messing connector Adapter Einddop Plug Fitting
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Productnaam: | Pijp GLB |
| Verbinding: | Schommelingen |
150 PSI-drukclassificatie koperbuisbedekking voor professionele bescherming
| Type verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Kleur: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
NPT-draadtype Koperen buiskap Temperatuur tot 400°F
| Bepaling van de druk: | 150 PSI |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Merken: | TOBO |
Gepersonaliseerde koperen beschermkap met draadverbinding
| Kleur: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Temperatuurbepaling: | 400°F |
| Grootte: | Op maat |
USA Origin Koperpijpkap met NPT-draad Aanpasbaar en duurzaam
| Bepaling van de druk: | 150 PSI |
|---|---|
| Naam van het product: | Koperpijp GLB |
| Draadtype: | NPT |
Cylindrische koperen eindbekleding voor buizen met een druk van 150 PSI
| Type verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Hoofdpijp Fitting Polijst 15 inch koperpijp Gedrukt Hoofdpijp Sch20 Hoofdpunt gesmeed
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Naam van het product: | Pijp GLB |
| Verbinding: | Schommelingen |

