Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 3000 copper nickel fittings ] bij elkaar passen 162 producten.
C70600 90/30 Copper Nickel Union, 1/2" 3000LB, Beste kwaliteit voor industrieel gebruik
| Productnaam: | De Montage van het kopernikkel |
|---|---|
| Standaard: | ASME |
| Opbrengststerkte: | Hoog |
De Montage C70600 Elleboog 2 van het kopernikkel van de 90 Graadcontactdoos“ 3000#-Pijpverbinding
| Toepassing: | Aardolie, Chemisch product, Gas, Macht, Metallurgie, Scheepsbouw, Bouw, enz. |
|---|---|
| Verbindingstype: | Elleboog |
| Materiaal: | Kopernikkel |
C70600 90/10 Koper Nikkel Kruisstuk Leidingfitting ANSI B16.9 1/2"-4" Industrieel
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Type: | Gelijkwaardig |
| Drukvast: | 3000 psi |
Van het kopernikkel Montage 2 " X 1“ STD Weldolet Montage UNS C70600 ASTM B151
| Naam: | Socket lassen elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| Grootte: | 2" X1" of Aangepast |
Kopernikel ASTM B466 CuNi10Fe1,6mn 1,5D 90° 3' Elbow
| Productnaam: | ASME B16.11 koper-nikkel 2,5D lange radius elleboog, klasse 3000, gesmeed, socket-weld of NPT-uitein |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Kopernikkel ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' SCH40 Elleboog ASME B16.9
| Productnaam: | ASME B16.11 koper-nikkel 2,5D lange radius elleboog, klasse 3000, gesmeed, socket-weld of NPT-uitein |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
45/90 graden koperpers Elbow 1/2", koper nikkel messing NPT armaturen, PEX-pijp Compatibel
| Productnaam: | Koper-nikkel-elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | Koper-nikkellegering (bijv. CuNi 70/30 of CuNi 90/10) |
| Drukvast: | Tot 3000 psi (varieert per grootte en dikte) |
Koper Nikkel ASTM B466 UNS C9010 1.5D 90° 3'' SCH40 Elleboog ASME B16.9
| Productnaam: | De ASTM B466M kopernikkel 1,5D schroefdraadelleboog |
|---|---|
| Maat: | 3/4 |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Koperen nikkel elleboog, ASTM B466, UNS C70600, 1,5D straal
| Productnaam: | 1,5D radius koper-nikkel-elleboog met schroefdraad – ASTM B466M |
|---|---|
| Maat: | 3/4 |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Koper-nikkel-elleboog naar EEMUA 146 1.5D 90° 3'' SCH40-elleboog ASME B16.9
| Productnaam: | 1,5D radius koper-nikkel-elleboog met schroefdraad – ASTM B466M |
|---|---|
| Maat: | 3/4 |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |

