Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ asme b16 9 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 362 producten.
ASTM B16.11 Weldolet Sockolet Koper Nickel Ole In Gedrukt Verbindingen
| Bepaling van de druk: | 150-3000 psi |
|---|---|
| Verpakking: | Standaardverpakking |
| Dikte: | 3х2,5 mm |
TOBO Koperen Nickel Pipe Groottes US Standaarden Cunimet Alloy International
| Features: | High corrosion resistance, excellent mechanical properties, good weldability, low maintenance, long service life |
|---|---|
| Pressure: | 300/600/900 |
| Shape: | Round |
2' SCH40 Pipe Fittings Tee UNS S31803 Gelijk / Reducerende Tee Koper Nickel Gelijk Tee
| Werkdag: | 15-30 dagen |
|---|---|
| Graad: | C70600 |
| Duurzaamheid: | Hoog |
De Pijpmontage CuNi van het kopernikkel 70/30 Zonderling Reductiemiddel van UNS C71500 het T-stuk van de 90 Graadelleboog
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Productnaam: | pijpmontage |
| Verbinding: | Lassen |
Metalen koperen nikkel tee C70600 CuNi 90/10 Tee fabrikant en leverancier
| Temperature Rating: | -20°C to 120°C |
|---|---|
| Surface: | Paint Spraying |
| Technology: | Casting |
Gelijke/verminderende T-armatuur Nikkellegering Hastelloy 90/10 70/30 T-armatuur Koper Nikkelarmatuur
| Yield Strength: | High |
|---|---|
| Shape: | Fittings |
| Malleability: | Good |
Metalen koperen nikkelfittings Stub Ends Inch ASME B16.9 Lap Joint Stub End
| Features: | Easy to install, Durable |
|---|---|
| End Type: | Butt Weld |
| Size Range: | 1/2 |
Goed verlengbare koperen-nikkelkoppelingen voor corrosiebestendige en duurzame verbindingen
| Design Standard: | ASME B16.22 |
|---|---|
| Yield Strength: | High |
| Size Range: | 1/2 |
ASTM B16.9 Butt weld fitting COPPER NICKEL Pipe fitting reducer MT23
| Durability: | Corrosion-resistant |
|---|---|
| Payment Term: | T/T |
| Finish: | Polished |
METAL 2" SCH STD Koper Nickel Butt Gesweisde Pijpbevestigingen Lange Radius Elleboog
| Eindtype: | Duidelijk eind |
|---|---|
| Land van herkomst: | China |
| Duurzaamheid: | Hoog |

