Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ asme b16 9 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 335 producten.
De Elleboog van het het Kopernikkel van ASME B16.9
| Productnaam: | 45 elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | CUNI 7030 |
| Grootte: | 1/2" |
1/2“ van het het Kopernikkel van Sch80 Asme B16.9 de Ellebogen Cuni C71500 de Pijpmontage van de 45 Graadelleboog
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Productnaam: | Elleboog |
Pipe fitting 90 graden SW/TH 3000LB ASTM A182 F316L ASME B16.11 Koperen Nickel Elbow
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Delivery Time: | 15WORKSDAY |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
ASME B16.9 16.11 bw sw draadloze hexagroepe slang tepel koper nikkel elleboog dunwandige roestvrijstalen buisbehoren
| Vorm: | Ellebogen |
|---|---|
| Eindverbinding: | Buttweld, Socketweld, met draad |
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
Pipe fitting 90 graden ASME B16.11 roestvrij staal 3/4 koper nikkel elleboog
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | 3000 psi |
| Graad: | Cooper. |
ASME-standaard gelast koper-nikkelelleboog met aangepaste dikte
| Druk: | Hoge druk |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| MOQ: | 1 stuk |
Gesolde koper-nikkelelleboog De ultieme oplossing voor corrosiebestendigheid
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Dikte: | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
ASTM A234 WPB B16.9 Kopernikel Elbow naadloos lange straal en gelast 90 / 45/180 graden
| Toepassing: | Pijpleidingssysteem |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
Gefabriceerde ASME/DIN/JIS koper-nikkel-ellebogen onder druk gepolijste armaturen in houten behuizing
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |
| Grootte: | Op maat |
Metalen met lange straal, elleboog, nikkellegering ASME B16.9 Speciale staalbuizen
| End Type: | Butt Weld |
|---|---|
| End Connection: | Butt Weld, Socket Weld, Threaded |
| Weight: | Light |

