Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ asme b16 9 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 362 producten.
Beste kwaliteit C70600 90/10 70/30 ANSI B16.9 Kruisbuis Fitting 1/2"-4" Voor de industrie
| Naam van het product: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiële Rang: | C70600 |
| Grootte: | Op maat |
Hoogdruk 1/2" ANSI B16.9 Rechte SCH80 Butt Weld Cross Pipe Fitting
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| Grootte: | 2" SCH40 |
1/2" ANSI B16.9 Rechte SCH80 Buttweld Pipe Fitting Cross Pipe Fitting
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| grootte: | 2" SCH40 |
Vrouwelijk het Kussent-stuk Klantgericht Logo Forged Pipe Fitting van de Koperelleboog
| Naam: | Gelijk T-stuk |
|---|---|
| Merk: | TOBO |
| Materiaal: | Kopernikkel |
C70600 Contactdooslas 90 Graadelleboog
| Aangepaste steun: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Verbinding: | Flens |
| Materiaal: | Aangepast |
EEMUA 145/146 Metaal 90/10 Hoogdruk Messing Elbow milieuvriendelijke materialen
| Type verbinding: | Achtersteel lassen |
|---|---|
| Gewicht: | Licht |
| Eindtype: | Duidelijk eind |
METAL Cu-ni Elbow 90 Pipe Fittings Bar Mm Nickel 4 inch Welding EQUAL Giet
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Graad: | Cooper. |
| Pakket: | Houten Gevallen, Pallets, enz. |
Achtersteelsweisstukken 90 graden lange straal C70600 koper nikkel 90/10 elleboog 1/2 " SCH 10S elleboog
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Naam van het product: | Ellebogen |
90 graden Elbow Copper Elbow Pipe Fittings Double Female Elbow Fitting
| Drukklasse: | 3000 psi |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| betalingstermijn: | T/T, L/C, enz. |
Pijpbevestigingen naadloze legering 625 1.5D 6'' 90 graden Sch40 lange straal stalen elleboog
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Vormbaarheid: | - Goed. |
| Op maat: | OEM, ODM |

