Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
Koperen nikkelpijpkapdraad Type NPT Koperen pijpbedekking voor uitstekende warmte-isolatie
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Temperatuurbepaling: | 400°F |
| Grootte: | Op maat |
Koperen koperen buiskappen met draad - koperen nikkelbuiskappen met draadverbinding, vervaardigd in de VS
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Draadtype: | NPT |
| Kleur: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Standaard pakket koper-nikkel-twee met draadverbinding
| Grootte: | DN20 |
|---|---|
| Oorsprong: | Shanghai, China |
| Aflevering: | Volgens de hoeveelheid |
Waterpijp Kopernikel Tee C70600 DN20 voor de industrie Voldoen aan ANSI JIS-normen
| standaard: | ANSI JIS DIN |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Grootte: | DN20 |
Gepersonaliseerde lengte koper-nikkelbuis met buitendiameter aangepast
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,1 mm |
| Toepassing: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
DN20 koperen-nikkel water systeem voor industriële waterbehandeling
| Verpakking: | Standaard verzendpakket |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Oorsprong: | SHANGHAI, China |
DN20 koper nikkel gelijk tee voor de waterleidingindustrie Levering volgens hoeveelheid
| Verpakking: | Standaard verzendpakket |
|---|---|
| Aflevering: | Volgens de hoeveelheid |
| Oorsprong: | SHANGHAI, China |
Condensator koper-nikkelbuis met tolerantie ± 0,1 mm en Western Union-betalingsduur
| Wanddikte: | Op maat |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuks |
| Materiaal: | Koperen nikkel |
Versatile tolerantie ± 0,1 mm koper-nikkelpijp voor verschillende industriële toepassingen
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Geborsteld, Geanodiseerd |
| Garantie: | 1 jaar |
Gepersonaliseerd logo koper nikkel gelijk tee voor de voedings- en drankenindustrie
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Waterleidingen, industrie |
| Logo's: | Op maat |

