Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
ASTM koper-nikkelbuis naadloos buisje
| Applicatie: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| certificaat: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
Op maat gemaakte 6-89 mm buitendiameter koper-nikkelbuis met OHSAS 18001 certificaat
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Certificaat: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
| Vorm: | Rond |
Op maat gemaakte koper-nikkelbuis met buitendiameter
| Applicatie: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
|---|---|
| certificaat: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
| Vorm: | Buis |
Hoogwaardige fabriek koper-nikkelbuis met OHSAS 18001 naadloze buizenfabrikanten leveren op maat gemaakte buitendiameter
| Toepassing: | Industrieel, Bouw, Enz. |
|---|---|
| Certificaat: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
| Vorm: | Buis |
Kopernikkel Tee C71500 Gedrukt waterstelsel ANSI JIS DIN-standaard voor industrieel en commercieel gebruik
| standaard: | ANSI JIS DIN |
|---|---|
| Toepassing: | Waterleidingen, industrie |
| Grootte: | DN20 |
30% min Verlenging van de buis met koperen nikkelstaaf van C70600
| Afwerking van het oppervlak: | Glanzend, mat, met zand geblazen, warm gewalst |
|---|---|
| Grootte: | 6mm tot 200mm |
| Dichtheid: | 8.9 g/cm3 |
Houten behuizing met koperen-nikkel-albombuis
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Hoog treksterkte koper-nikkelbuis voor goede lasbaarheid en corrosiebestendigheid
| Bewerkbaarheid: | - Goed. |
|---|---|
| Treksterkte: | hoog |
| Materiaal: | kopernikkel |
ANSI JIS DIN standaard koper nikkel gelijk Tee voor industrie waterpijp
| Logo: | Customized |
|---|---|
| Connection: | Threaded |
| Size: | DN20 |
±0,1 mm Tolerantie koper-nikkelbuizen met aangepaste lengte voor corrosiebestendigheid
| Vorm: | Buis |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Buitendeursdiameter: | Op maat |

