Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ eemua 146 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 148 producten.
24“ van het het Uiteindelassen van het Kopernikkel Montage van de het Reductiemiddelenpijp de Zonderlinge
| Vorm: | Concentrisch/Excentrisch |
|---|---|
| Prijstermijn: | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Pakket: | Standaard zeewaardig exportpakket of zoals vereist |
METAL Cu-ni Elbow LR BW 20 Staal OD Koper Nickel Welding EQUAL
| Hoofdcode: | Rond |
|---|---|
| Verbinding: | Buttweld, Socketweld, met draad |
| Kleur: | zilver |
45 / 90/180 Graad 1 - 24“ Naadloze Elleboog EMMUA 90/10 70/30 C70600
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
Kopernikkel C70600 Elleboog 3/4 van de 90 Graadcontactdoos“ 3000#-Pijpmontage
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
Koperen nikkel tee UNS C71500 naadloos voor maritieme en zeewaterdienst
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
Van het kopernikkel Montage 2 " X 1“ STD Weldolet Montage UNS C70600 ASTM B151
| Naam: | Socket lassen elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| Grootte: | 2" X1" of Aangepast |
De Montage C70600 Cuni90/10 Weldolet Sockolet Threadolet 1/2“ 3000lb-Staal Weldolet van het kopernikkel
| Naam: | Socket lassen elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| Grootte: | 2" X1" of Aangepast |
7030 de Pijpmontage 8“ 90 LR Elleboog 4.5mm van het Kopernikkel de Elleboog van het Uiteindelassen
| Productnaam: | 90 LR-elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 71500 |
| Grootte: | 1"-36" |
Codo Cobre 90 Gr.-Montage van de het Koperpers van de Elleboogdouane 90 Graadelleboog
| Productnaam: | 90 LR Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 71500 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
90 graden elleboog Codo Cobre 90 graden elleboog aangepaste koperen persfittingen van hoge kwaliteit
| Productnaam: | 90 LR Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 71500 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |

