Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ eemua 146 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 148 producten.
Cu-Ni9010 90 graden Elbow LR Butt Welding Steel Pipe Fittings Elbow
| Toepassing: | Pijpleidingssysteem |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
Koperen nikkel legering Elbow C70600 Cuni 90/10 90deg Korte straal buis Buik Achtersteel Lasbuis Fittings
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Naam van het product: | Ellebogen |
Laagste prijs Cu-Ni 9010 Elbow Copper Nickel C70600 90 Deg LR 1/2' SCH80 BW Pipe Fittings
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Naam van het product: | Elleboog |
Koperen Nikkel Butt Lasbehoren C70600 CUNI 9010 90 graden Elbow Pipe Fitting voor aansluiting
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Naam van het product: | Elleboog |
C70600 Kopernikel 90/10 Elbow 90 Deg Long Radius 1/2 " SCH 10S Elbow butt welding fittings
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2'~50' (DN10~DN1200) |
| Naam van het product: | Elleboog |
20 bar 45 Graadelleboog EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Productnaam: | 45 LR Elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
De Pijpmontage de Elleboog 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3 van het kopernikkel van de 45 GraadStuiklas“
| Productnaam: | Elleboog 45 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
Kopernikkel 90 GraadStuiklas 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3“ 9010
| Productnaam: | Elleboog 90 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Van de het Reductiemiddelenmontage C70600 van het kopernikkel van het de Pijpreductiemiddel Zonderlinge de Stuiklasverbinding
| Vorm: | Concentrisch |
|---|---|
| Prijstermijn: | HET CIF FOB- EX-WERK VAN CFR |
| Pakket: | Standaard zeewaardig exportpakket of zoals vereist |
C70600 Kopernikkel 90/10 dn50 Socket Welding Elbow, EEMUA 146 SEC.1 Standard, Grootte: 1/2
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |

