Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
2.5mm19mm Ingepast GLB voor Koperpijp UNS 70600
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
De Pijp GLB van het messingskoper voor het Verzegelen van Buizen EEMUA 146 SEC.2
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
OEM Precisiedouane 1 Duimkoper GLB UNS 70600 1“ - 36“ EEMUA 146 SEC.2
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Decoratieve het Koperpijp GLB UNS 70600 1 van de Spiegelschroef“ - 36“
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
UNS C70600 Koperen Nickel Gedrukt Buiskap 2,5 mm‐19 mm voor Koperen Buis Goed Duurzaam
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40°F tot 250°F (-40°C tot 121°C) |
| Verenigbaarheid: | voor gebruik in combinatie met andere filamenten |
Op maat gemaakte ronde koperen pijpdop ASME B16.22 lasfitting hoge drukbestendigheid
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Verbindingstype: | Soldeer/ Zweet |
| Dikte: | 2.5MM19MM |
Koperen koolstofstalen eindkap voor koeling en airconditioning voor sanitair
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Verbindingstype: | Soldeer/ Zweet |
| gewicht: | Varieert per maat, meestal lichtgewicht |
Op maat gemaakte schommelkappen koperen buisbeitingen voor verschillende koperen buizen
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Wanddikte: | Aangepast |
| Drukvast: | Tot 200 psi |
NPT binnendraad messing dop met zeskantkop voor pijpfitting
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Draadtype: | NPT |
| Verpakkingstype: | houten kist |
Op Maat Gemaakte Schroefdraad Koperen Pijpdoppen Messing Leidingfitting ANSI B16.5 90/10 70/30
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Steekproef: | Beschikbaar |
| Verbindingstype: | Zweet (soldeer) / perspassing / schroefdraad |

