Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 2 5mm copper nickel fittings ] bij elkaar passen 142 producten.
2.5mm19mm EEMUA 146 die SEC.2 T-stukmontage UNS 70600 verminderen
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
EEMUA 146 die SEC.2 de Montage van het het Uiteindelassen van de T-stukmontage verminderen
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Airconditionerdelen die t-Montage UNS 70600 EEMUA 146 SEC.2 verminderen
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Verminderende het T-stukmontage van UNS 70600
| Productnaam: | T-stuk verkleinen |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Het Verminderende T-stuk die van UNS 70600 1“ -“ Koper 36 passen die T-stuk verminderen
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
De Pijp die van het airconditioningskoper T-stukmontage verminderen
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
ANSI B16.5 Klasse 300LBS WT2.5mm 2" Cuni 90/10 Koperen legering Staal Las Neck Flange
| Productnaam: | De Flenzen van het kopernikkel |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Grootte: | 1/2“ - 36“ |
2.5mm19mm Ingepast GLB voor Koperpijp UNS 70600
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
8“ SCH80-het Beëindigenglb van de Koperwaterpijp
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Van de het Koperpijp van de koelingsairconditioning het Beëindigenglb 2.5mm19mm
| Productnaam: | Koperen dop |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |

