Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 2 5mm copper nickel fittings ] bij elkaar passen 142 producten.
UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088 3х2,5 mm Butt Welding Fittings Tee
| Productnaam: | Kussent-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| grootte: | 1“ - 36“ |
Kussent-stuk UNS C71500 SMLS DN 200x100 CuNi 9010, de Montage van het het Uiteindelassen van DIN 86088 3х2,5mm
| Productnaam: | Kussent-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C71500 |
| Grootte: | 1"-36" |
UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 Kussent-stuk 2.5mm de Montage van het Uiteindelassen
| Productnaam: | Kussent-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C71500 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
Metalen koperen buizen Koperen buis CuNi 9010 C71500 / CuNi 70/30 Koperen nikkel naadloze buis
| Verpakkingen: | metalen |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Formulier: | PIPE |
Naadloze C70600 90/10 koper-nikkel-cuNi-pijpen voor hoge-temperatuur-hoogdruktoepassingen - SCH80, 6M lengtes
| Verpakkingen: | metalen |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Formulier: | PIPE |
SMLS Concentrisch verloopstuk DN 200×100, CuNi9010-legering 3×2,5 mm, stomplas Hoge prestaties
| Productnaam: | Conc Reductiemiddel |
|---|---|
| Verlenging: | Goed |
| Bewerkbaarheid: | Goed |
C70600 CuNi 9010 Stublasbocht, EEMUA 146 Standaard, BW LR Koper Nikkel Fittingen
| Productnaam: | Koper-nikkel-elleboog |
|---|---|
| temperatuur classificatie: | 400°F |
| Garantie: | 1 jaar |
2.5mm19mm het Verminderende van het het Loodgieterswerkkoper van de T-stukmontage Reductiemiddel van de het T-stukpijp
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Cu-Ni9010 90 graden Elbow LR Butt Welding Steel Pipe Fittings Elbow
| Toepassing: | Pijpleidingssysteem |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
2 van de het Uitsteekselmontage van " X1“ 2.5mm UNS C70600 Swage Gesmeed het Kopernikkel
| Naam: | Gestuikte tepel |
|---|---|
| Materiaal: | UNS C70600 |
| Grootte: | 2 "X 1" of Aangepast |

