Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 2 5mm copper nickel fittings ] bij elkaar passen 142 producten.
ASTM A234 WPB B16.9 Kopernikel Elbow naadloos lange straal en gelast 90 / 45/180 graden
| Toepassing: | Pijpleidingssysteem |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
Industrieel aangepaste koper-nikkel elleboog 1/2" 45 graden elleboog
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
UNS C70600 Koperen Nickel Gedrukt Buiskap 2,5 mm‐19 mm voor Koperen Buis Goed Duurzaam
| Productnaam: | Koperpijp GLB |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40°F tot 250°F (-40°C tot 121°C) |
| Verenigbaarheid: | voor gebruik in combinatie met andere filamenten |
Kopernikel C70600 45 / 90 graden Butting Las Elbow 1/2 " 3000# Pipe Ettings
| Materiaal: | De Elleboog van het kopernikkel |
|---|---|
| Vorm: | Elleboog |
| Verbinding: | Gelast |
C70600 Kopernikkel 90/10 dn50 Socket Welding Elbow, EEMUA 146 SEC.1 Standard, Grootte: 1/2
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Pipe fitting 90 graden ASME B16.11 roestvrij staal 3/4 koper nikkel elleboog
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | 3000 psi |
| Graad: | Cooper. |
CuNi10Fe1Mn PED van de Warmtewisselaarbuizen C70600 DNV BIB API van het Kopernikkel
| Productnaam: | Koperen nikkel buis |
|---|---|
| Producttype: | Rechte Koperpijp |
| Materiaal: | Koper Nikkel |
De naadloze Buis van de de Pijpenc70600 C71500 C12200 Legering van het Kopernikkel
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Toepassing: | naadloze koperbuis |
180 graden elleboog koperen lasbuis fitting 180 graden terugbuig koperen buis fitting
| Paking: | wooden case |
|---|---|
| Dikte: | 2.5MM19MM |
| Length: | customized |
7030 de Pijpmontage 8“ 90 LR Elleboog 4.5mm van het Kopernikkel de Elleboog van het Uiteindelassen
| Productnaam: | 90 LR-elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 71500 |
| Grootte: | 1"-36" |

