Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ asme b16 9 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 335 producten.
Verwerkingstechnologie voor smeden met een op maat gemaakte dikte koper-nikkelelleboog
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Druk: | Hoge druk |
Verwerkingstechnologie voor smeden met een op maat gemaakte dikte koper-nikkelelleboog
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Druk: | Hoge druk |
Drukkoper-nikkelelleboog voor corrosieve en sanitaire toepassingen
| MOQ: | 1 stuk |
|---|---|
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Houten behuizingspakket smeden koper nikkel elleboog voor industriële buisbeitingen
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Pakket: | houten kast |
| Materiaal: | Koperen nikkel |
Corrosiebestendige gepolijste koper-nikkel-elleboog
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
|---|---|
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
| Druk: | Hoge druk |
Op maat gemaakte koperen-nikkel-elleboogbevestigingen voor druktoepassingen met ASME ANSI DIN-normen
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
Hoogdruk gesmeed koper-nikkel-elleboogfitting
| Druk: | Hoge druk |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuk |
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
Druk op maat gespannen koperen nikkel elleboog fitting / koperen nikkel elleboog in houten verpakking
| Druk: | Hoge druk |
|---|---|
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
| Grootte: | Op maat |
Gelaste koperen-nikkel-elleboogfittings voor druktoepassingen
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Druk: | Hoge druk |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Wandgeweld koper-nikkel-elleboogbevestigingen voor industriële doeleinden
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal: | Koperen nikkel |

