Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ asme b16 9 copper nickel elbow ] bij elkaar passen 335 producten.
Professionele koper-nikkelelleboog voor toepassingen op het gebied van de installatie van buizen
| vorm: | Ellebogen |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Pakket: | Houten behuizing |
Koperen nikkel elleboogpakket Houten behuizing voor hoge prestaties
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
Hoogwaardig koper-nikkelelleboog in houten behuizing JIS-standaard
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
|---|---|
| Pakket: | houten kast |
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
Gelast koper-nikkelelleboog voor hogedrukleidingverbindingen in de industrie
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Pijpbevestiging |
| Druk: | Hoge druk |
Gelaste koperen-nikkel-elleboogbuis met smeedtechnologie
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuk |
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |
Sterke koper-nikkelelleboog voor op maat gemaakte pijpinstallaties
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
|---|---|
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Grootte: | Op maat |
Verbinding van gelaste en houten behuizing van koper-nikkelelleboog
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |
|---|---|
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
| Druk: | Hoge druk |
Gesmeed koper-nikkelelleboog met aangepaste afmetingen en prestaties
| Pakket: | Houten behuizing |
|---|---|
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Vervaardiging en productie van elektrische apparatuur
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Vorm: | Ellebogen |
Houten behuizing Pakket koper nikkel elleboog Fitting met ANSI standaard
| Vorm: | Ellebogen |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuk |
| Materiaal: | Koperen nikkel |

