Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
ANSI JIS DIN Gedrukt koper-nikkel-equal tee gepersonaliseerde logo-integratie
| Grootte: | DN20 |
|---|---|
| Aflevering: | Volgens de hoeveelheid |
| Oorsprong: | Shanghai, China |
Gepolijste gesmeed koper-nikkelelleboog met gelaste verbinding
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Grootte: | aangepast |
| Verwerkingstechnologie: | Vervaardiging |
Wandgeweld koper-nikkel-elleboogbevestigingen voor industriële doeleinden
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal: | Koperen nikkel |
Corrosiebestendige gepolijste koper-nikkel-elleboog
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
|---|---|
| Naam van het product: | De Elleboog van het kopernikkel |
| Druk: | Hoge druk |
Op maat gemaakte koperen-nikkelbuizen met buitendiameter voor de ketelindustrie
| Wanddikte: | Op maat |
|---|---|
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
| Vorm: | Buis |
Aanpasbare koperen-nikkelbuizen met ASTM-normen ISO-certificering
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
|---|---|
| Lange: | Op maat |
| Vorm: | Buis |
Corrosiebestendige koperen-nikkellegeringen / koperen-nikkelbuizen in ASTM B466 B467 B468
| Toepassing: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
|---|---|
| MOQ: | 1 stuks |
| Garantie: | 1 jaar |
Precision Copper Nickel Tubing Corrosiebestendige buizen voor maritieme toepassingen ISO-gecertificeerd
| Materiaal: | Koperen nikkel |
|---|---|
| Toepassing: | Warmtewisselaar, Condensator, Evaporator, Boiler |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijst, anodiseren, platteren, enz. |
Precieze gelaste koper-nikkel elleboog bevestiging gepolijst afwerking in verschillende normen
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Op maat gemaakte koper-nikkel-teef voor nauwkeurige leidingsystemen
| Pakket: | Houten behuizing |
|---|---|
| Standaard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, enz. |
| Dikte: | aangepast |

