Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
Corrosiebestendige koper-nikkel-gelijkmatige tee voor duurzame sanitaire oplossingen
| verpakking: | Standaard verzendpakket |
|---|---|
| Verbinding: | met draad |
| Logo's: | Op maat |
ANSI JIS DIN Standard Koperen Nikkel Gelijk T-shirt met aangepast logo voor draadverbindingen
| Verbinding: | met draad |
|---|---|
| Standaard: | ANSI JIS DIN |
| Aflevering: | Volgens de hoeveelheid |
ANSI JIS DIN Standard Koperen Nikkel Gelijk T-shirt met aangepast logo voor draadverbindingen
| Verbinding: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Standaard: | ANSI JIS DIN |
| Aflevering: | Volgens de hoeveelheid |
CuNi 9010 Gelijke Dwars van het het Kopernikkel van de Pijpmontage ANSI B16.9 rechtstreeks 2“ SCH40
| Productnaam: | Koperen Nikkel Pijp Kruis |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C70600 |
| Grootte: | 2" SCH40 |
490 N/mm2 min Treksterkte Cu Ni 90/10 Helder koper nikkelstaaf voor veelzijdig gebruik
| Hardheid: | HB 90 (maximaal) |
|---|---|
| Specificatie: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
| Smeltepunt: | 1350 °C (2460 °F) |
Anodiseerde gepolijste koperen nikkelbuizen aangepaste lengte ASTM B111 pakket voor precieze buitendiameter
| Tolerantie: | ±0,1 mm |
|---|---|
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
| Vorm: | Buis |
Hoogdruk koper-nikkelpijp met glad oppervlak
| Wanddikte: | 0.065 inch - 0.5 inch |
|---|---|
| Diameter: | 1/2 inch - 24 inch |
| Materiaal: | Koperen nikkel |
Hoogdruk koper-nikkelpijp met glad oppervlak
| Wanddikte: | 0.065 inch - 0.5 inch |
|---|---|
| Diameter: | 1/2 inch - 24 inch |
| Materiaal: | Koperen nikkel |
Treksterkte Koper Nickel Bar Cu Ni 90/10 Staven HB 90 Hardheid voor maximale duurzaamheid
| Hardheid: | HB 90 (maximaal) |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
| Smeltepunt: | 1350 °C (2460 °F) |
ASTM-standaard koper-nikkelstaaf met treksterkte UNS C70600 en lange lengte
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
|---|---|
| Naam van het product: | De Bar van het kopernikkel |
| Standaard: | ASTM / ASME SB 111 |

