Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
Hot Sale op maat gemaakte Butt Welding Fittings Koper Nickel Elbow
| Productnaam: | De Elleboog van het kopernikkel |
|---|---|
| Materiaal: | Op maat |
| Toepassing: | Lijnen verbinden |
490 N/mm2 Kopernikel ASTM Cu Ni 90/10 Ronde Vierkante Hexagonale Bar Smeltpunt 1350.C
| Smeltepunt: | 1350 °C (2460 °F) |
|---|---|
| Grootte: | 6mm tot 200mm |
| Standaard: | ASTM / ASME SB 111 |
Op maat gemaakte koperen-nikkelgegoede gelijkmatige toebehoren voor industriële leidingsystemen
| Logo's: | Op maat |
|---|---|
| Grootte: | DN20 |
| Oorsprong: | Shanghai, China |
ASME B16.9 16.11 bw sw draadloze hexagroepe slang tepel koper nikkel elleboog dunwandige roestvrijstalen buisbehoren
| Vorm: | Ellebogen |
|---|---|
| Eindverbinding: | Buttweld, Socketweld, met draad |
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
C70600 Kopernikel 90-10 elbow 45 DEG 1" SCH STD elbow fittings
| Type verbinding: | Buttweld, Socketweld, met draad |
|---|---|
| Techniek: | Casting |
| Dikte: | Op maat |
C12000 Aangepaste het Nikkelpijp die van het Grootte Industriële Koper 2“ AC Pijp lassen
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Materiaal: | koper |
| Toepassing: | Industrieel |
Cu Ni 90/10 Koper Nickel Bar Rod Draad Verscheidene vormen Lengten ASTM Standard Helder Matte Afwerking
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
|---|---|
| Vorm: | Hexagonale ronde, vierkant, |
| Formulier: | Bar, Rod, Draad |
Industriële kwaliteit koper-nikkelstaaf
| Materiaalkwaliteit: | Cu-Ni 90/10 |
|---|---|
| Grootte: | 6mm tot 200mm |
| Verlenging: | 30% (min) |
UNS C70600 koper-nikkel legeringstaaf met een dichtheid van 8,9 G/cm3 en een sterkte van 275 N/mm2
| Grootte: | 6mm tot 200mm |
|---|---|
| Hardheid: | HB 90 (maximaal) |
| Naam van het product: | De Bar van het kopernikkel |
Ronde koperen nikkelstaaf met treksterkte 490 N/mm2 ASTM-standaard 30% verlenging
| Lange: | 1000 mm tot 6000 mm |
|---|---|
| Naam van het product: | De Bar van het kopernikkel |
| Specificatie: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |

