Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ copper nickel fittings ] bij elkaar passen 1287 producten.
Koperen nikkelelleboog voor industriële toepassingen
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren |
|---|---|
| Materiaal: | Koperen nikkel |
| Vorm: | Elleboog |
Op maat gemaakte koperen nikkelelleboog met ANSI-standaard voor hoogwaardige toepassingen
| Connection: | Welded |
|---|---|
| Shape: | Elbow |
| Processing Technology: | Forging |
ANSI JIS DIN standaard koper nikkel gelijk Tee voor waterpijpindustrie aangepast logo
| Verpakking: | Standaard verzendpakket |
|---|---|
| Toepassing: | Waterleidingen, industrie |
| Grootte: | DN20 |
Buitentolerantie ±0,1 mm koper-nikkelbuizen voor corrosiebestendigheid
| MOQ: | 1 stuks |
|---|---|
| Pakket: | Houten Geval, Pallet, Bundel |
| Lange: | Op maat |
Tolerantie ±0,1 mm koper-nikkelbuis voor sterkte en corrosiebestendige toepassingen
| Certificaat: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,1 mm |
| Garantie: | 1 jaar |
Op maat gesoldeerde koperen nikkelelleboog voor druktoepassingen
| Standard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, Etc. |
|---|---|
| Connection: | Welded |
| Shape: | Elbow |
2.5mm19mm de Elleboog van het Kopernikkel om Gesmolten UNS 70600 Verminderende het T-stukmontage van de Waterpijpmontage HDPE
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
1“ - 36“ van de de Pijpschakelaar van UNS 70600 van het de Montaget-stuk Ingepaste Koper het T-stukmontage
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
De Montage van de C11500c10910 Uns C70600 Lap Joint Flange Copper Nickel Pijp
| Materiaal: | Kopernikkel |
|---|---|
| Grootte: | 1/2“ - 48“ |
| Productnaam: | De Flenzen van het kopernikkel |

