Alle producten
-
De Montage van het kopernikkel
-
Koperen Nikkel Elleboog
-
De Pijp van het kopernikkel
-
Koperen nikkel buis
-
De Bar van het kopernikkel
-
De Plaat van het kopernikkel
-
Het Gelijke T-stuk van het kopernikkel
-
Het verminderen van T-stukmontage
-
Dwarspijpmontage
-
Reductiemiddelenmontage
-
Koperpijp GLB
-
Stub End Fittings
-
De Flens van het kopernikkel
-
De Draad van het kopernikkel
-
Metaalpakkingen
zoekwoorden [ 2 5mm copper nickel fittings ] bij elkaar passen 142 producten.
Koper Nikkel Elleboog EEMUA 146 Elleboog – Radius, 10 BAR
| Productnaam: | DIN 86090 Koper Nikkel LR Elleboog – 2,5D Radius, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Kopernikel ASTM B466 CuNi10Fe1,6mn 1,5D 90° 3' Elbow
| Productnaam: | ASME B16.11 koper-nikkel 2,5D lange radius elleboog, klasse 3000, gesmeed, socket-weld of NPT-uitein |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Kopernikkel ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' SCH40 Elleboog ASME B16.9
| Productnaam: | ASME B16.11 koper-nikkel 2,5D lange radius elleboog, klasse 3000, gesmeed, socket-weld of NPT-uitein |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Voordeel: | Geschikt installatie en onderhoud |
Kopernikkel 90/10 Pijpmontage 180 Graadlr Elleboogansi B16.9
| Productnaam: | ELLEBOOG |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
2.5mm19mm de Elleboog van het Kopernikkel om Gesmolten UNS 70600 Verminderende het T-stukmontage van de Waterpijpmontage HDPE
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
1“ - 36“ van de de Pijpschakelaar van UNS 70600 van het de Montaget-stuk Ingepaste Koper het T-stukmontage
| Productnaam: | Het verminderen van T-stuk |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
Het Nikkelelleboog EEMUA 146 SEC.1 4“ UNS 70600 El 90 LR van het 16 Barkoper
| Productnaam: | 90 LR-elleboog |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1"-36" |
De Pijpmontage de Elleboog 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3 van het kopernikkel van de 45 GraadStuiklas“
| Productnaam: | Elleboog 45 |
|---|---|
| Materiaal: | UNS 70600 |
| Grootte: | 1“ - 36“ |
Kopernikkel C70600 Elleboog 3/4 van de 90 Graadcontactdoos“ 3000#-Pijpmontage
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Gelast |
C70600 Pijpbevestigingen Kopernikel 45 / 90 graden Las Man Vrouwelijke Elleboog
| Toepassing: | Pijpleidingssysteem |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Verbinding: | Elleboog |

